לטוס עם חיות מחמד

מטוס נוסעים שהרגע המריא

לטוס עם חיות מחמד

לטוס עם חיות מחמד זו אינה מלאכה פשוטה עבור רבים מאיתנו. לא משנה להיכן אתם טסים, גם אם זה למדינה קרובה, עדיין תצטרכו לפעול על פי הנחיות וחוקים ספציפיים בכדי להכניס את חיות המחמד שלכם למדינה זו.

כל התהליך הבירוקרטי והטכני הכרוך ביציאה לטיול כזה או אחר, דורש הכנה של כמה חודשים. בנוסף לכך, גם לאחר שתכננתם וארגנתם הכל מראש, עדיין לא בטוח שיש ברשותכם את כל מה שנדרש כדי להוציא את חיית המחמד שלכם ממדינת המוצא ולהכניסה ליעד החדש.

בשביל זה, אנחנו כאן!

באמצעות השירות של Pets2Fly, נוכל לא רק לעזור לכם לזרז את התהליך, אלא גם לוודא כי הכל נעשה בהתאם לדרישות של מדינת המוצא, מדינת היעד וחברת התעופה.

שירות ייעוץ וניהול הטסה – חבילת רילוקיישן לחיות מחמד אשר כוללת בתוכה את השירותים הבאים:

ניהול, ייעוץ והכוונה לכל אורך התהליך

כלב בולדוג צרפתי וכלב ביגל התלבשו כאנשי עסקים ליד שולחן עבודה עם מחשב

מרגע פתיחת תיק (שירות ייעוץ וניהול הטסה) לצורך הטסת בעלי חיים, אנו נעבור על הניירת ונבדוק אם כל המסמכים הנדרשים נמצאים ברשותכם וניידע אתכם אילו מסמכים חסרים. בנוסף, נבדוק אם המסמכים תקינים ותואמים כנדרש להטסה בהתאם למדינת היעד שלכם.

לאחר הכנת המסמכים הראשוניים, נוכל להתקדם אתכם לשלבים הבאים: מתי יש לבצע בדיקות דם (אם וכאשר צריך), חיסונים נוספים (במידת הצורך), מסמכים נוספים לקראת הטיסה וכו'.

אנו ניידע אתכם לגבי כל הנדרש שלב אחר שלב, ואתם או מישהו מטעמכם תדרשו לבצעם/להשיגם (לדוגמא: ללכת לווטרינר הפרטי שלכם לצורך ביצוע חיסונים). אנחנו נהיה עמכם בקשר לכל אורך התהליך, כדי להנחות אתכם שלב אחר שלב, עד אשר כל המסמכים יהיו מוכנים כנדרש.

בכל שלב, אנחנו נשלח לכם את המסמכים הרלוונטיים (אם וכאשר הדבר ניתן) ואף נספק לכם דוגמאות כיצד המסמכים אמורים להיראות במצב הסופי שלהם, לאחר ביצוע כל הפעולות הנדרשות. כל זאת באופן שלא תהינה לכם שאלות ולא תמצאו במצב של חוסר וודאות.

אנחנו ננהל, נייעץ ונכווין אתכם לאורך כל התהליך!

כרטיסי טיסה לחיות מחמד

2 כרטיסי טיסה

אנחנו משמשים גם כסוכני נסיעות וניתן להיעזר בנו בכדי לרכוש כרטיס טיסה לכלב/לחתול שלכם. שימו לב, אם תרצו בשירות זה, תצטרכו להיות איתנו בקשר טרם רכישת כרטיסי הטיסה שלכם, כל זאת משום שלא מומלץ לכרטס בנפרד עבור בעלי חיים. הדבר אינו תלוי בנו, אלא, בחברות התעופה, זאת בניגוד למקרים בהם בעל החיים יטוס לבד, כמשלוח אווירי (קרגו).

אנחנו ניתן לכם את כל המידע ותוכלו לעשות זאת ישירות מול חברות התעופה שתבחרו. תקבלו מאיתנו רשימה מפורטת של החברות המומלצות ו/או של החברות שרק איתן תוכלו לטוס עם חיות מחמד.

יש לא מעט חברות שלא מוכנת לקחת בעלי חיים ולעומתן אחרות הלוקחות אותם רק כמשלוח אווירי. לפיכך, אנו ממליצים לא לכרטס טרם קבלת מידע חיוני זה.

בנוסף, אנו נעזור לכם להבין באיזה עלויות מדובר וכמובן נפרט לגבי ההליכים השונים בשדות התעופה.

כלוב/תיק הטסה

לטוס עם חיות מחמד מצריך כלובי הטסה

אנו מקווים שטרם קניתם כלוב הטסה מכיוון שלא כל הכלובים מאושרים בכל חברות התעופה. גם אם רכשתם כלוב שהוא אכן כלוב "תיקני", לא בטוח שהכלוב מותאם לבעל החיים שלכם והדבר יגרום לחברת התעופה שלא לאשר את הכלוב וכתוצאה מכך, לא תאושר ההטסה של בעל החיים.

כמו כן, יש לוודא מה גודל הכלוב הנדרש בכדי שלא לסכן ולפגוע בבריאותו של בעל החיים שלכם, וכן על מנת לצמצם עלויות.

אנחנו ננחה אתכם בדיוק איך למדוד את בעל החיים שלכם ובהתאם נוכל להמליץ לכם מהו הכלוב/התיק הרלוונטי עבורו, אשר יתאים לחברת התעופה שאיתה תטוסו. בעזרתנו, תוכלו להבין אם ניתן יהיה לקחת את בעל החיים אתכם בקבינה (תא הנוסעים) או, שתצטרכו לשלוח אותו לבטן המטוס.

בנוסף, נספק לכם שני מסמכים חשובים אשר יסבירו לכם כיצד להכין את הכלוב לטיסה וכיצד ניתן להרגיל את בעל החיים לכלוב.

בכדי להקל עליכם עוד, ברשותנו חנות לכלובי הטסה. אנו מבטיחים כי תקבלו מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית, השמורה ללקוחותינו בלבד.

חשוב לציין, שהכלובים שלנו מגיעים מוכנים להטסה ועם ערכת הטסה מיוחדת. לעיתים יש ברשותנו כלובים משומשים למכירה במחיר זול במיוחד ואנו ממליצים להתעדכן בנדון מפעם לפעם.

לטוס עם חיות מחמד בעזרת Pets2Fly

צללים של ילדה וכלב נותנים יד אחד לשניה

שירות הייעוץ וניהול ההטסה שלנו הינו שירות הבסיס שלנו אשר כולל בתוכו את הקדשת זמננו לבדיקה, ייעוץ וניהול הרילוקיישן של חיית המחמד שלכם.

התשלום עבור שירות זה אינו כולל את כרטיסי הטיסה שלכם ו/או של חיית המחמד שלכם, כלוב הטסה, חיסונים וטיפולים ווטרינריים ו/או כל הוצאה אחרת הקשורה להטסת חיית המחמד שלכם.

לטוס עם חיות מחמד לישראל ו/או לחו"ל יכול להיות קל, פשוט ונוח. בכדי שזה יקרה, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ונשמח לסייע ולהקל על המעבר שלכם!

מאמרים מעניינים
Labrador dog and gray cat are looking towards viewer

צור קשר

נשמח לשמוע מכם!

     
    Call Now Button