אודות Pets2Fly

שעות הפעילות שלנו

אנו זמינים 24/7

לפניכם שעות המשרד הרשמיות שלנו:


  • 8:00 – 20:00

  • 8:00 – 15:00

Pets2Fly הינה חברת רילוקיישן לחיות מחמד הממוקמת ביישוב מכבים שבמרכז הארץ (בסמיכות למודיעין). אנו מציעים שירותי הטסה לחיות מחמד לכ-200 מדינות ברחבי העולם. יש לנו קשרים בכל רחבי תבל, מה שמסייע לנו בהעברת בעלי חיים ממדינה למדינה.

כל הצוות שלנו אוהב בעלי חיים וכל אחד כאן מקדיש את עצמו לטיפול בחיות המחמד של לקוחותינו. ולכן, בעזרתנו, הטסת חיות המחמד שלכם לחו"ל ו/או לישראל תעבור בקלות!

באמצעות העבודה הקשה שלנו לאורך השנים, בנינו לעצמנו שם ידוע ומוכר בעולם ובישראל. במהלך השנים, הצוות שלנו צבר ידע רב והיכרות טובה מאוד עם חוקים שונים ותקנות של מדינות העולם ושל חברות התעופה השונות. בשל כך, אנו מספקים את שירות ההטסה המקיף ביותר לחיות מחמד! אצלנו ב-Pets2Fly תמצאו כל שירות או סיוע לו תידרשו על מנת לטוס עם חיות מחמד.

בין אם אתם מבצעים רילוקיישן או סתם מתכננים חופשה, תנו לנו להוריד מכם את הלחץ הכרוך בהטסת בעלי חיים לחו"ל ו/או לישראל.

יש לנו מטרה אחת והיא לוודא, כי חיות המחמד שלכם יגיעו ליעדם בבטחה, בזהירות וללא כל תקריות! אנו נוודא כי הדרך שלכם ליעד תהיה ללא כל עיכובים. מהרגע שתפנו אלינו, תענו על ידי איש מקצוע, בעל ניסיון רב שנים במתן סיוע ויעוץ בהטסת חיות מחמד.

מתן גל - הבעלים של Pets2Fly

הבעלים של Pets2Fly

שמי מתן גל ואני המייסד והבעלים של Pets2Fly. אתם בטח שואלים איך התחיל הדבר או למה החלטתי לפתוח חברה להטסת חיות מחמד. ובכן, אני בן של דיפלומט ובשל כך נסעתי ברחבי העולם וחייתי במקומות שונים.

לפני זמן רב, ההורים שלי החליטו לצרף כלבה למשפחתנו, כלבת קולי בשם לאסי (איזו הפתעה). הדבר קרה כשגרנו באוזבקיסטן. כשהחלטנו לחזור לארץ נאלצנו להתמודד עם השאלה: מה לעשות עם לאסי? בשל היותה חלק מהמשפחה, היה ברור כי נצטרך למצוא איך להטיס אותה לישראל. באותו רגע החלטתי לחקור כיצד "מייבאים" בעל חיים לישראל. לקח לי לא מעט זמן להגיע לכל הדברים הנדרשים וגם אז לא הייתי בטוח כי ביצעתי את ההליך באופן מושלם.

אז (שנות ה-90), חברות להטסת חיות מחמד לא היו פופולריות ברחבי העולם ובעלי חיות מחמד היו צריכים "לצלול" לתוך ההליך בעצמם. ידעתי אז שארצה לעבוד בתחום זה בעתיד.

לאחר שסיימתי את התיכון, שירתתי 3 שנים בצבא. את שלושת השנים שלי העברתי במרכז הגיוס והייתי אחראי על כ-1,000 חיילי מילואים. אחרי הצבא התחלתי ללמוד משפטים. סיימתי את לימודי התואר הראשון (LL.B) בחיפה. כל מה שלמדתי בתואר מסייע לי רבות בהבנת החוקים והתקנות הנהוגות ברחבי העולם ומציאת פתרונות ועוד.

אני גאה לומר שסייעתי לאלפי בעלי חיות מחמד במהלך השנים. בעוד שרוב התיקים הזדקקו לטיפול "שגרתי", היו גם תיקים מסובכים ומורכבים לביצוע בשל מגבלות של זמן ו/או של מסמכים חסרים.

Pets2Fly נוסדה על מנת לספק פתרונות לבעלי חיות מחמד הנדרשים לצאת או להיכנס לישראל. המחירים שלנו תחרותיים והשירותים שלנו באיכות הגבוהה ביותר. במידה ולא נוכל להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר נמנע מלצרף אתכם כלקוחות שלנו.

מאמרים מעניינים
Labrador dog and gray cat are looking towards viewer

צור קשר

נשמח לשמוע מכם!

     
    Call Now Button