google analytical

שירות ייעוץ וניהול הטסה

שירות ייעוץ וניהול הטסה – באמצעות השירות של Pets2Fly, נוכל לא רק לעזור לכם לזרז את התהליך, אלא גם לוודא כי הכל נעשה בהתאם לדרישות של מדינת המוצא, מדינת היעד וחברת התעופה.

 

לא משנה להיכן אתם נוסעים, גם אם זה למדינה קרובה, מרחק של פחות משעה נסיעה, עדיין תצטרכו לפעול על פי הנחיות וחוקים ספציפיים בכדי להכניס את חיית המחמד שלכם. כל התהליך הבירוקרטי והטכני הכרוך ביציאה לטיול כזה או אחר, דורש הכנה של כמה חודשים. בנוסף לכך, גם לאחר שתכננתם וארגנתם הכל מראש, עדיין לא בטוח שיש ברשותכם את כל מה שנדרש כדי להוציא את חיית המחמד שלכם ממדינת המוצא ולהכניסה ליעד שלכם.

 

לטוס עם חיות מחמד זו אינה מלאכה פשוטה עבור רבים מאיתנו. אנחנו כאן כדי לסייע לכם ולהקל על המעבר שלכם!

אנו מציעים חבילת רילוקיישן לחיות מחמד אשר כוללת בתוכה את השירותים הבאים:

images

ניהול, ייעוץ והכוונה לכל אורך התהליך

מרגע פתיחת תיק (שירות ייעוץ וניהול הטסה) לצורך הטסת בעלי חיים, אנו נעבור על המסמכים ונבדוק אם כל המסמכים הנדרשים ברשותכם וניידע אתכם אילו מסמכים חסרים. בנוסף לכך, נבדוק אם המסמכים תקינים ותואמים להטסה לפי מדינת היעד. לאחר הכנת המסמכים הראשוניים, נוכל להתקדם אתכם לשלבים הבאים: מתי יש לבצע בדיקות דם (אם וכאשר צריך), חיסונים נוספים (במידת הצורך), מסמכים נוספים לקראת הטיסה וכו'.

אנו ניידע אתכם לגבי כל הנדרש שלב אחר שלב, ואתם או מישהו מטעמכם תדרשו לבצעם/להשיגם (לדוגמא: ללכת לווטרינר הפרטי שלכם לצורך ביצוע חיסונים). אנחנו נהיה עמכם בקשר לכל אורך התהליך, כדי להנחות אתכם שלב אחר שלב, עד אשר כל המסמכים יהיו מוכנים כפי שנדרש.

בכל שלב אנחנו נשלח לכם את המסמכים הרלוונטיים (אם וכאשר ניתן) ואף נספק לכם דוגמאות כיצד המסמכים אמורים להיראות במצב הסופי שלהם, לאחר ביצוע כל הפעולות הנדרשות. כל זאת באופן שלא תהינה לכם שאלות ולא תמצאו במצב של חוסר וודאות.

כרטיסי טיסה

אנחנו משמשים גם כסוכני נסיעות וניתן להיעזר בנו בכדי לרכוש את כרטיסים לבעלי החיים שלכם. שימו לב, אם תרצו בשירות זה, תצטרכו להיות איתנו בקשר טרם רכישת כרטיסי הטיסה שלכם, כל זאת משום שלא מומלץ לכרטס בנפרד עבור בעלי חיים. הדבר אינו תלוי בנו, אלא, בחברות התעופה, זאת בניגוד למקרים בהם בעל החיים יטוס לבד, כמשלוח אווירי (קרגו).

אנחנו ניתן לכם את כל המידע ותוכלו לעשות זאת ישירות מול חברות התעופה שתבחרו. תקבלו מאיתנו רשימה מפורטת של החברות המומלצות ו/או של החברות שרק איתן תוכלו להטיס את בעל החיים שלכם.

יש לא מעט חברות שלא מוכנת לקחת בעלי חיים ואילו אחרות לוקחות אותם רק כמשלוח אווירי. לכן, אנו ממליצים לא לכרטס טרם קבלת מידע חיוני זה. בנוסף לכך, אנו נעזור לכם להבין באיזה עלויות מדובר וכמובן נפרט לגבי ההליכים השונים בשדות התעופה.

כלוב/תיק הטסה

אנו מקווים שטרם קניתם כלוב הטסה מכיוון שלא כל הכלובים מאושרים בכל חברות התעופה. גם אם רכשתם כלוב שהוא אכן כלוב "מאושר", לא בטוח שהכלוב תואם לבעל החיים שלכם והדבר יגרום לחברת התעופה לא לאשר את הכלוב ויחד עם זאת לא תאושר ההטסה של בעל החיים. בנוסף לכך, יש לוודא מה גודל הכלוב הנדרש בכדי לא לסכן ולפגוע בבריאותו של בעל החיים שלכם, וכן על מנת לצמצם עלויות.

אנחנו ננחה אתכם בדיוק איך למדוד את בעל החיים שלכם ובהתאם נוכל להמליץ לכם מהו הכלוב/התיק הרלוונטי עבורו, אשר יתאים לחברת התעופה שאיתה תטוסו. בעזרתנו, תוכלו להבין אם ניתן יהיה לקחת את בעל החיים שלכם אתכם בקבינה (תא הנוסעים) או, שתצטרכו לשלוח אותו לבטן המטוס.

בנוסף לכך, נספק לכם שני מסמכים חשובים אשר יסבירו לכם כיצד להכין את הכלוב לטיסה וכיצד ניתן להרגיל את בעל החיים לכלוב.

בכדי להקל עליכם עוד, ברשותנו גם כלובי הטסה למכירה, ואנו מבטיחים כי תקבלו מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר השמורה ללקוחותינו בלבד. חשוב לציין, שהכלובים שלנו מגיעים מוכנים להטסה ועם ערכת הטסה מיוחדת. לעיתים יש ברשותנו כלובים משומשים למכירה במחיר זול במיוחד ואנו ממליצים להתעדכן בנדון מפעם לפעם.

שירות ייעוץ וניהול הטסה הינו התשלום הבסיסי הכולל את הקדשת זמננו לצורכי בדיקה, ייעוץ וניהול הרילוקיישן של חיית המחמד שלכם. תשלום זה, לא כולל את כרטיסי הטיסה שלכם ו/או של חיית המחמד שלכם, כלוב הטסה, חיסונים וטיפולים ווטרינריים ו/או כל הוצאה אחרת הקשורה להטסת חיית המחמד שלכם.

hebrew-pets-img

צור קשר